Covid 19 önerilerimiz

PROWİLL CORONA VİRÜSÜNDEN KORUNMA ÖNERİLERİMİZ

Dünya çapında Corona COVID19 virüsünün patlak vermesiyle Prowill, probiyotik temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin etkinliği hakkında birçok soru alıyoruz.

Sizlere Prowill ürünlerinin etkisinin ne  olacağını ve nasıl kullanılacağını doğru bir şekilde sunmak istiyoruz. Her şeyden önce, dünyada bu virüsün yayılmasını engelleyecek tek bir ilaç veya ürün yoktur, ancak; eller, yüzeyler veya nesneler aracılığıyla virüsün  dolaylı şekillerde bulaşmasına  engelleyici yöntemlere odaklanmamız gerekiyor. Prowill ‘in yenilikçi ve üstün teknolojili probiyotikli  korumasından yararlanmak için  aşağıdaki uygulamaları  ve ürünleri tavsiye ederiz :

1) Probiyotiklerle Yüzey temizleme

COVID19,virüsü   çok fazla organik kirlilik ve biyofilm  içeren yüzeylerde daha uzun süre hayatta kalabilir. Prowill probiyotik temizlik ürünlerinden herhangi biriyle temizlik yapıldığı zaman  yüzeyin organik kirlilikten arındırılmasını ve temizlikten sonrada probiyotiklerin yüzeyde  kalmasını sağlar. Probiyotikler  72 saat boyunca yüzeyi sürekli temizlemeye devam edecek!  Böylece  temiz bir yüzey, gerektiğinde dezenfektanların etkinliğini de arttıracaktır.

Önerdiğimiz ürünler:

Prowill Probiyotikli Yüzey Temizleyici, Prowill Probiyotikli Genel Temizleyici 
(Üzerlerine tıklayarak ilgili ürünün sayfasına gidebilirsiniz)
Uygulama sıklığı: haftada en az 2 defa

-Prowill Probiyotikli Banyo  WC Temizleyici,(Üzerlerine tıklayarak ilgili ürünün sayfasına gidebilirsiniz)
Uygulama sıklığı: Günlük veya haftalık kullanıma uygundur.

-Prowill Probiyotikli Mobilya ve parke Temizleyici
(Üzerlerine tıklayarak ilgili ürünün sayfasına gidebilirsiniz)
Uygulama sıklığı: Günlük veya haftalık  mobilya ve parke temizliğinde kullanılabilir  .

 2) El hijyeni

COVID19’u bir kişiden diğer bir kişiye aktarmanın en önemli  yollarından biri ellerdir. Ellerinizin ve cildinizin temizlik ve hijyenini   Prowill ürünleri ile sağlarsanız  probiyotikler patojen transferi riskini güçlü bir şekilde azaltarak cilt üzerinde sağlıklı bir cilt mikroflorası oluşturur.

Önerdiğimiz ürünler:

Prowill Probiyotikli El Sabunu,  Prowill Probiyotikli El Jeli,Prowill Probiyotikli Duş Jeli
(Üzerlerine tıklayarak ilgili ürünün sayfasına gidebilirsiniz)
Uygulama sıklığı:
Kirlenmiş veya  her temastan sonra günde birkaç kez elerinizi sabunla yıkayın temastan öncede elerinizi probiyotikli el jeli sürünüz

3) Kişisel korunma

Uygun bir el hijyeninin yanı sıra, kendinizi daha da koruyabilirsiniz .  Corona COVID19 virüsünün ilk önce üst solunum yollarını ve sinüsleri enfekte ettiği kanıtlanmıştır. Bu alanların da sağlıklı bir flora  barındırmasını sağlamak enfeksiyon riskini azaltacaktır. Probiyotikli Anti Alerji sprey  kapalı alanlarda kullanımında  solunmasında  % 100 güvenlidir

Önerdiğimiz ürün:

Prowill Probiotikli Anti Alerji Sprey
(Üzerine tıklayarak ilgili ürünün sayfasına gidebilirsiniz)
Uygulama sıklığı: Günde iki kez

Prowill Probiotikli Temizlik ve Hijyen ürünleri ,
Uludağ Üniversitesi tarafından test edilmiştir.

Uygun hijyen gibi bazı önleme tedbirlerine dikkat ederek, enfeksiyon riskini önemli ölçüde azaltabilir. Ve enfekte olursanız panik yapmayın. COVID-19, yaygın bir gripten çok daha öldürücüdür. Uzakta durup, el hijyeninize ve kaldığınız odanın / odaların probiyotik uygulamasıyla  tedavisine dikkat ederek başkalarına bulaştırmaktan kaçının.

Prowill probiyotik teknolojisinin sağladığı üstün koruma hakkında sizi doğru şekilde bilgilendirmeyi umuyoruz.

Sağlıcakla kalın, saygılarımızla..

Prowill Ekibi