Prowill Evsel & Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünler

Kireç ve Pas Sökücü

Ürün açıklaması:
Kireçli ve paslı yüzeyler, lavabo, klozet, küvet, mutfak ve banyolarda kireç ve pas sökücü temizlik maddesidir. Uygulandığı bölgede kireç ve pası söker. Ekstra güçlü formülü inatçı lekelerin çıkartılmasında çok etkilidir. Kirlenme ve sararmaları giderir. Aside dayanıklı yüzeyler için uygundur. Fosfat, koruyucu, klor ve dioksit bileşenleri içermez. Yanıcı ve uçucu özellik taşımaz, çevreye zarar vermez.

Kullanım şekli:
1- Doğrudan uygulama: Ü
ründen bir miktar kireçli ve paslı bölgeye uygulayın, kirlenmenin yoğun olduğu bölgelerde 1-2 dk. bekleyin, ağır kireçli paslı bölgelerde sert fırça kullanın. Ürünün yüzeyde kurumasına izin vermeden bol suyla durulayın. Dikkat: Hassas yüzeylerde kullanmayın ! Kapalı alanda kullanıldığı zamanortamı havalandırınız.
2- Sprey şişesi ile kullanımı: Ürünü 10 cm uzaklıktan püskürtün, kirlenme durumuna göre 1-2 dk. bekleyin, ağır kireçli paslı bölgelerde sert fırça kullanın. Ürünün yüzeyde kurumasına izin vermeden bol suyla durulayın. Dikkat: Hassas yüzeylerde kullanmayın !

Mutfak Kir Yağ Giderici

Ürün açıklaması:
Zorlu mutfak kir ve yağ lekelerini temizlemek için özel formüle edilmiş üründür. Zorlu kir ve yağlara derinlemesine nüfuz edip kolay temizlik sağlar. Ellerinizi yıpratmaz. Sağlığınıza ve kullanılan zemine zarar vermez. Kullanılan bölgede göz alıcı ve etkili temizlik sağlar. Antistatik özelliği sayesinde kullanılan yüzeyin uzun süre temiz kalmasını sağlar. Doğal ve ekonomiktir.

Kullanım şekli:
1- Sprey şişesi ve düşük basınçlı aparatlarla kullanımı:
Kullanmadan once ambalajı çalkalayın kirlenmiş yüzeye yaklaşık 20-30 cm mesafeden püskürtün. Zorlu lekelerde fırça kullanın. Kirlenme durumuna gore birkaç dakika( 1-2 dk.) bekleyin . Mükemmel bir temizlik için yüzeyi nemli bez ile birkaç kez silin veya su ile durulayın.

Probiyotikli Banyo Wc Temizleyici

Ürün açıklaması:
Banyo ve wc temizliği için probiyotiklerle zenginleştirilmiş özel temizlik ürünüdür. İçerisindeki probiyotikler sayesinde banyo ve wc lerde oluşan kirlenmeyi giderir. Sararma ve kötü koku oluşumunu engeller. Hoş bir koku bırakır. Kolay durulanır. Derinlemesine temizlik sağlar. Antistatik özelliği ile giderlerin tıkanmasını engeller ve kirlenmeyi geciktirir. Duşa kabin, küvet, wc, lavabo, batarya, fayans, mermer vb. temizliğinde etkili sonuç bırakır. İz ve tortu bırakmaz. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde yapılan temizlik müdahaleniz olmadan uzun süre devam eder.

Kullanım şekli:
Ürünü kullanılacak alana püskürtün, kirlenmiş alanları fırçalayın sonra durulayın. Kirlenmenin hafif olduğu bölgelerde uygulamadan sonra nemli bir bez ile siliniz veya su ile durulayınız.

Probiyotikli Bulaşık Jeli

Ürün açıklaması:
Probiyotiklerle zenginleştirilmiş elde bulaşık yıkama jelidir. Yağı ve kiri etkin bir şekilde giderir, hoş koku bırakır. Cildinizi korur, ellerinizdeki doğal nem dengesine zarar vermez. Lavabonuzda, giderlerde tıkanmayı ve kötü koku oluşumunu engeller. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde sağlık ve temizlik sağlar.

Kullanım şekli:
Ilık veya sıcak su ile kullanılması tavsiye edilir. Üründen 3-4 damla süngerin üzerine dökün köpürtün.20 gr / 1lt su ile kullanılır.

Probiyotikli Çamaşır Jeli

Ürün açıklaması:
Probiyotiklerle zenginleştirilmiş çamaşır jelidir. Beyaz ve renkli çamaşırlar için uygundur. İçeriğindeki probiyotikler temizlik etkisini arttırır ve kötü kokuların oluşumunu engeller. Antistatik bir etkiye sahiptir. Alerji yapmaz .Çamaşırlarınız da sağlıklı ve hijyenik bir etki sağlar. Elde ve makinede kullanılabilir.

Kullanım şekli:
Makinanın deterjan bölümüne kirlilik derecesine göre ürün ilave edin, makinanızı çalıştırın. Kimyasal deterjanlar ve yumuşatıcılarla birlikte kullanmayın. Elde yıkama için 1 lt suya 1 kapak ilave ediniz. 30-60 °C kullanılabilir.

Prebiyotikli Duş Jeli

Ürün açıklaması:
Prebiyotikli duş jeli özel formülü sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi cildin içine hapsederek cilt bakımına yardımcı olur. İdeal ve etkili bir bakım için Prebiyotikli zenginleştirilmiştir. Cildinizi kurutmaz ve mükemmel bir temizlik sağlar. Duştan sonra ferahlık ve canlılık hissi kazandırır. Cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Prebiyotikler gün boyu temizlik hissi uyandırır, zindelik ve koruma etkisi sağlar. Kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olrak doğal ferahlık verir.

Kullanım şekli:
Avucunuza veya life fındık büyülüğünde dökerek vücudunuzda köpürtün. Su ile durulayın.

Prebiyotikli Sıvı Sabun

Ürün açıklaması:
Prebiyotikli zenginleştirilmiş özel formülü ile ellerinizi kurutmadan nazikçe temizler. Ellerinizin doğal nem dengesini korur. Cildinize zarar vermez. İçeriğindeki Prebiyotikli sayesinde ellerinizde sağlıklı ve kalıcı temizlik sağlar.

Kullanım şekli:
Ellerinizi ıslatın ve az miktarda ürünü masaj yaparak ellerinizin tamamına yayın ve daha sonra durulayın.

Probiyotikli Genel Temizleyici

Ürün açıklaması:
Probiyotiklerle zenginleştirilmiş genel temizlik ürünüdür. Her türlü sert zemin ve suya dayanıklı yüzeyler için uygundur. En küçük gözeneklerde dahi etkin temizlik sağlar. Kötü kokuları giderir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturur. Yüzeyde leke bırakmaz. Antistatik bir film oluşturur. Geç tozlanma ve geç kirlenme etkisi sağlar. Geri dönüşümlüdür, uçucu özellik taşımaz. Ekonomiktir. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde müdahaleniz olmadan yapılan temizlik uzun süre devam eder.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kullanımı: Ürünü yüzeye 20-30 cm uzaklıktan püskürtün, zorlu lekeleri fırçalayın. Kirlilik derecesine göre birkaç dakika (1-2 dk) bekleyin yüzey kurumadan nemli bir bez yardımı ile birkaç kez siliniz veya durulayınız.
2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su doldurun ve üründen 4-5 kapak ekleyiniz. Sünger ya da bezi ürüne daldırıp sıkınız ve temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz

Probiyotikli Leke Çıkarıcı

Ürün açıklaması:
Her türlü leke için kullanılabilir. Lekeyi çözmeden yüzeyden temizler. Organik formülü sayesinde kullanılan malzemeye zarar vermez. Yemek, çay, kahve, meyve, kan, renkli kozmetik lekeleri vb. gibi birçok lekeyi çıkarır. Yünlü, sentetik, suni ve gerçek ipek, kadife kumaşlarda güvenle kullanılır. İnsan sağlığına zarar vermez, alerjik problemi olanlar kullanabilir.

Kullanım şekli:
1-Spreyleme Metodu ile Kullanımı: Ürünü iyice çalkalayıp direk lekeye püskürtüp 1-2 dakika bekleyin çitileyin veya fırçalayın sonra nemli bez ile siliniz veya su ile durulayınız

Anti Alerji Sprey

Ürün açıklaması:
Prebiyotiklerle zenginleştirilmiş mikroflora dengeleyici üründür. İçeriğindeki Prebiyotikler, sağlıklı mikroflora dengesini oluşturur. Sağlıklı, ferah bir ortam sağlar. Tüm kapalı ortamlar için uygundur. Özellikle çarşaf, yastık, astar, döşeme, halı ve mobilyalara uygulanabilir.

Kullanım şekli:
Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın. Baş hizasında yarım daire şeklinde 3 saniye boyunca spreyleyin. İlk hafta günde üç defa kullanılır. İkinci haftadan itibaren üç günde bir defa kullanılır. .

Probiyotikli Cilt Bakım Kremi

Ürün açıklaması:
Erkekler ve kadınlar için Prebiyotikli cilt bakım kremidir. Cilt korumaya yardımcı, flora dengeleyici nemlendirici krem. Mükemmel bir cilt için, cildinizi derinlemesine temizlemek ve korumak için her gün kullanınız. Kuru ciltlerde de uygulanabilir.

Kullanım şekli:
İhtiyaç duyulduğunda el, yüz ve vücuda uygulayınız.

Prebiyotikli El Jeli

Ürün açıklaması:
İdeal el hijyeni için prebiyotiklere zenginleştirilmiş el jelidir.Prebiyotikler elinizde koruyucu kalkan oluşturmaya yardımcı olur. Ele yapışmayan, çabuk kuruyan, prebiyotikli formülü sayesinde anında hijyen sağlar. Ciltte kurumaya sebep olmaz. Ellerinizdeki doğal yağ tabakasına zarar vermeden uzun süre koruma sağlar. Ellerinizin doğal nem dengesini korumaya yardımcı olur. Cildinize zarar vermez.

Kullanım şekli:
Ellerinizi ıslatın ve az miktarda ürünü masaj yaparak ellerinizin tamamına yayın ve daha sonra durulayın.

Prowill Endüstriyel Ürünler

Organik Ağır Kir ve Yağ Sökücü (Normal/Ekstra/Ultra)

Ürün açıklaması:
En zorlu kir ve yağ lekelerine derinlemesine etki ederek kolay, hızlı ve göz alıcı bir temizlik sağlar. Cildinize, sağlığınıza ve kullanılan zemine zarar vermez. Ekolojiktir. Antistatik özelliği sayesinde kullanılan yüzeyin uzun süre temiz kalmasını sağlar.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kulanımı:
Sprey şişesini iyice çalkalayın ve püskürtün, fırça ile ovalayın uygulama yaptıktan sonra nemli bir bez ile silin veya su ile durulayın.
2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su ve 2-3 kapak üründen ilave ediniz.Sünger yada bez ile temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz.

Organik Deri Kumaş ve Koltuk Temizleyici

Ürün açıklaması:
Deri ve kumaş koltuklarda kir ve yağların derinlemesine temizliğini sağlar. Antistatik özelliğinden dolayı tozlanmayı ve kirlenmeyi geciktirir, etkin temizlik özelliği sayesinde kirlerin kolayca yüzeyden ayrışmasını sağlar. Deri ve kumaşa yan etkisi yoktur.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kulanımı: Sprey şişesini iyice çalkalayın ve püskürtün, temizlik yapacağınız yüzeye uygulama yaptıktan sonra nemli bir bezle siliniz. 2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su ve 2-3 kapak üründen ilave ediniz. Sünger ya da bez ile temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz. Kuru bezle yüzeyi kurulayınız.

Organik Genel Temizleyici

Ürün açıklaması:
Suya dayanıklı her türlü yüzey için genel temizlik ürünüdür. En küçük gözeneklerde dahi etkin temizlik sağlar kullanıldığında yüzeye ve parlaklığına zarar vermez. Antistatik özelliğinden dolayı kirlenme ve tozlanma gecikir. Giderlerin tıkanmasını engeller, kirin zeminle bağlantısını keser en küçük gözeneklere girip kirin ve zararlı etkenlerin oluşumunu engeller. Kötü kokuları giderir. Doğaldır ve geri dönüşümlüdür. Ekonomiktir.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kulanımı: Sprey şişesini iyice çalkalayın ve püskürtün, fırça ile ovalayın uygulama yaptıktan sonra nemli bir bez ile silin veya su ile durulayın. 2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su ve 2-3 kapak üründen ilave ediniz.Sünger ya da bez ile temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz.

Organik Halı Şampuanı (Normal/Ekstra)

Ürün açıklaması:
Halılarınız için tasarlanmış yağ, kir, leke çıkarıcı halı şampuanıdır. Doğal formülü ile halınızın en dip noktalarına kadar işler ve kiri ayrıştırarak yüzeye çıkarır. Her türlü inatçı lekeleri kökünden ayırıp temizler. Temizlik sonrası kötü nem kokusunun oluşmasını önler, renkleri soldurmaz. Halınızda keçeleşme yapmaz. Ekolojik dengeyi koruyan, doğal formülüyle halınızı temizlemekle kalmaz sağlıklı ve hijyenik bir temizlik alternatifi sunar.

Kullanım şekli:
1- Sprey şişesi ve düşük basınçlı aparatlarla kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Temizlemek istediğiniz yüzeye yaklaşık 20 cm uzaktan püskürtün, zorlu lekeleri fırçalayın
2- Doğrudan uygulama: Ürünü doğrudan uygulayın, fırçalayıp bol su ile durulayın.

Organik Kireç ve Pas Sökücü (Normal/Ekstra/Ultra)

Ürün açıklaması:
Kireçli ve paslı yüzeyler, lavabo, klozet, küvet, mutfak ve banyolarda kireç ve pas sökücü temizlik maddesidir. Uygulandığı bölgede kireç ve pası söker. Ekstra güçlü formülü inatçı lekelerin çıkartılmasında çok etkilidir. Kirlenme ve sararmaları giderir. Aside dayanıklı yüzeyler için uygundur. Koruyucu, klor ve dioksit bileşenleri içermez. Yanıcı ve uçucu özellik taşımaz, çevreye zarar vermez.

Kullanım şekli:
1- Doğrudan uygulama: Üründen bir miktar kireçli ve paslı bölgeye uygulayın, kirlenmenin yoğun olduğu bölgelerde 1-2 dk. bekleyin, ağır kireçli paslı bölgelerde sert fırça kullanın. Ürünün yüzeyde kurumasına izin vermeden bol suyla durulayın.Dikkat: Hassas yüzeylerde kullanmayın ! Kapalı alanda kullanıldığı zaman ortamı havalandırınız.
2- Sprey şişesi ile kullanımı: Ürünü 10 cm uzaklıktan püskürtün, kirlenme durumuna göre 1-2 dk. bekleyin, ağır kireçli paslı bölgelerde sert fırça kullanın. Ürünün yüzeyde kurumasına izin vermeden bol suyla durulayın.Dikkat: Hassas yüzeylerde kullanmayın !

Organik Mutfak Yağ ve Kir Giderici

Ürün açıklaması:
Zorlu mutfak kir ve yağ lekelerini temizlemek için özel formüle edilmiş üründür. Zorlu kir ve yağlara derinlemesine nüfuz edip kolay temizlik sağlar. Ellerinizi yıpratmaz. Sağlığınıza ve kullanılan zemine zarar vermez. Kullanılan bölgede göz alıcı ve etkili temizlik sağlar. Antistatik özelliği sayesinde kullanılan yüzeyin uzun süre temiz kalmasını sağlar. Doğal ve ekonomiktir.

Kullanım şekli:
Sprey şişesi ve düşük basınçlı aparatlarla kullanımı : Kullanımdan önce ambalajı çalkalayın kirlenmiş yüzeye yaklaşık 20-30 cm mesafeden püskürtün. Zorlu lekelerde fırça kullanın. Kirlenme durumuna göre birkaç dakika ( 1-2 dk.) bekleyin . Mükemmel bir temizlik için yüzeyi durulayın veya nemli bir bezle silin.

Probiyotikli Banyo Wc Temizleyici

Ürün açıklaması:

Banyo ve wc temizliği için probiyotiklerle zenginleştirilmiş özel temizlik ürünüdür. İçerisindeki probiyotikler sayesinde banyo ve wc lerde oluşan kirlenmeyi giderir. Sararma ve kötü koku oluşumunu engeller. Hoş bir koku bırakır. Kolay durulanır. Derinlemesine temizlik sağlar. Antistatik özelliği ile giderlerin tıkanmasını engeller ve kirlenmeyi geciktirir. Duşa kabin, küvet, wc, lavabo, batarya, fayans, mermer vb. temizliğinde etkili sonuç bırakır. İz ve tortu bırakmaz. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde yapılan temizlik müdahaleniz olmadan uzun süre devam eder.

Kullanım şekli:
Sprey şişesi ve düşük basınçlı aparatlarla kullanımı: Ürünü kullanılacak alana püskürtün, kirlenmiş ve sararmış alanları fırçalayın daha sonra durulayın. Kirlenmenin hafif olduğu bölgelerde uygulamadan sonra nemli bir bez ile siliniz veya su ile durulayınız.

Probiyotikli Mobilya ve Parke Temizleyici

Ürün açıklaması:

Tüm mobilyalarda ve ahşap yüzeylerde kullanılan güvenli bir temizlik ürünüdür. En küçük gözeneklere girip kiri ve tozu yüzeyden ayrıştırarak temizlik sağlar. Antistatik özelliğinden dolayı kirlenme ve tozlanma gecikir. Doğal olduğu için kullanıldığı yüzeye zarar vermez, leke yapmaz, iz bırakmaz. İçeriğindeki probiyotiklerle uzun süre temizlik devam eder. Hijyen sağlar. Kötü kokuları giderir, güçlü mikroflora dengesi sağlar. Temizlikte zaman kazandırır.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kulanımı: Sprey şişesiyle, temizlik yapacağınız yüzeye uygulama yaptıktan sonra kuru ve emici bir bezle siliniz.
2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su koyun üründen 3-4 kapak ekleyin. Mop ya da bez ile temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz.

Probiyotikli Yüzey Temizleyici

Ürün açıklaması:

Probiyotiklerle zenginleştirilmiş temizlik ürünüdür. Her tür sert zemin ve suya dayanıklı yüzeyler için uygundur. Yağ ve kir gidericidir. En küçük gözeneklerde dahi yoğun temizlik sağlar. Kötü kokuları giderir. Sağlıklı  ortam oluşturur. Yüzeyde leke bırakmaz. Antistatik bir film oluşturur. Geç tozlanma ve geç kirlenme etkisi sağlar. Geri dönüşümlüdür, uçucu özellik taşımaz. Ekonomiktir. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde müdahaleniz olmadan yapılan temizlik uzun süre devam eder.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kulanımı: Ürünü yüzeye 20-30 cm uzaklıktan püskürtün, zorlu lekeleri fırçalayın. Kirlilik derecesine göre birkaç dakika bekleyin yüzey kurumadan nemli bir bez yardımı ile birkaç kez silin.
2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su doldurun ve üründen 4-5 kapak ekleyin.mop ya da bez ile temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz.

Probiyotikli Yüzey Temizleyici Konsantre

Ürün açıklaması:

Probiyotiklerle zenginleştirilmiş temizlik ürünüdür. Her tür sert zemin ve suya dayanıklı yüzeyler için uygundur. Yağ ve kir gidericidir. En küçük gözeneklerde dahi yoğun temizlik sağlar. Kötü kokuları giderir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturur. Yüzeyde leke bırakmaz. Antistatik bir film oluşturur. Geç tozlanma ve geç kirlenme etkisi sağlar. Geri dönüşümlüdür, uçucu özellik taşımaz. Ekonomiktir. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde müdahaleniz olmadan yapılan temizlik uzun süre devam eder.

Kullanım şekli:
1. Spreyleme metodu ile kulanımı: Ürünü yüzeye 20-30 cm uzaklıktan püskürtün, zorlu lekeleri fırçalayın. Kirlilik derecesine göre birkaç dakika bekleyin yüzey kurumadan nemli bir bez yardımı ile birkaç kez silin.
2. Bez yardımı ile temizleme: Kovanın içine bir miktar su doldurun ve üründen 4-5 kapak ekleyin.mop ya da bez ile temizlemek istediğiniz bölgeyi siliniz.

Probiyotikli Yüzey Temizleyici Makine

Ürün açıklaması:

Probiyotiklerle zenginleştirilmiş temizlik ürünüdür. Her tür sert zemin ve suya dayanıklı yüzeyler için uygundur. Yağ ve kir gidericidir. En küçük gözeneklerde dahi yoğun temizlik sağlar. Kötü kokuları giderir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam oluşturur. Yüzeyde leke bırakmaz. Antistatik bir film oluşturur. Geç tozlanma ve geç kirlenme etkisi sağlar. Geri dönüşümlüdür, uçucu özellik taşımaz. Ekonomiktir. İçeriğindeki probiyotikler sayesinde müdahaleniz olmadan yapılan temizlik uzun süre devam eder.

Kullanım şekli:
1. 50 Litreye 500 mL ürün ilave ederek kullanılır.
2. Kimyasal madde içeren ürünlerle birlikte kullanmayınız.