Ürünlerimizi kullananların ve uzmanların bir bildiği olmalı...

Nilay Güler’in Prowill Air Biotics Ürünümüzü kullandıktan sonraki yorumları:

Hem temiz hem de sağlıklı bir dünya Air Biotics Mikroflora Dengeleyici Sprey:

“Kırkbeş seneden beri sigara içiyorum. Geceleri nefes tıkanıklığı probleminden  dolayı uyuyamıyordum, alerji giderici spreyi kullandığımdan beri her gece daha rahat uyuyorum ve sabah daha dinç uyanıyorum çok memnunum..”

Selahattin K. / Serbest Meslek

“Probiyotikli ürünleri kullandığımdan beri ev temizliğim daha kalıcı ve uzun süreli oluyor Evimde kirlenme süreci gecikiyor..”

Sude hanım / Ev hanımı

“Evcil hayvanlarım için evde probiyotikli temizlik ürünlerini kullanıyorum ne zaman probiyotikli temizlik ürünlerini kullanmayı aksatırsam hayvanlarında hastalanma belirtileri başlıyor. Bu ürünler bir harika”

Çiğdem A. / Ev hanımı

“Tavsiye üzerine probiyotikli anti alerji sprey kullandığımdan beri çocuklarımda hastalanma oranı azaldı ve ferah nefes alıyorlar. Tüm anneler bu ürünü çocuklarına gönül rahatlığı ile kullanabilir, tavsiye ediyorum..”

Ayşe D. / Özel Sektör

“Probiyotikli temizlik ürünlerini kullandığımdan beri kimyasal kokusundan kurtuldum evim daha ferah kokuyor bu ürünler pratik ve hızlı bir temizlik anlayışı sundu bana. “

Melike H. / Ev hanımı

“Başka hiç bir krem kullanmadan, 1 ay kadar probiyotikli krem kullandığımdan beri cildimde sivilcelenmeler azaldı, kırışıklıklar gitmeye başladı. Çok memnunum cildimde çok hızlı toparlanma var. Mucize gibi bir şey bu!..”

Hatice A. / Ev hanımı

“Düzenli olarak probiyotikli duş jeli kullanıyorum ameliyat yaralarımda çok hızlı iyileşmeler gördüm doktor bile şaşırdı..”.

Semih S. / Mimar

“Ofisimde küf kokusu vardı. Bir çok ürünle yaptığım denemeler sonuçsuz kalmıştı. Probiyotikli ürünleri kullandığımdan beri küf kokusundan tamamen kurtuldum.”

Ümit Ş. / Özel Sektör

“Koah hastasıyım geceleri nefes alamıyordum probiyotikli spreyi kullandığımdan beri geceleri rahat uyuyabiliyorum nefes alabiliyorum..”

Ahmet T. / Özel Sektör

“Lenf kanseriyim Probiyotikli duş jeli kullandığımdan beri lenf bezlerim çalışmaya başladı.”

Mehmet. A. / Özel Sektör

“Eşimin cildinde mantar vardı, Prowill probiyotikli ürünleri kullandığından beri mantar problemi geçti.”

Evin hanım / Kamu çalışanı

“Kimyasallara karşı alerjim vardı kullanamıyordum. Bu ürünlerle çok mutlu oldum artık temizliğimi kimyasal olmayan probiyotikli ürünlerde yapıyorum”

Füsun hanım / Ev hanımı