Probiyotikli ürünleri kullananların ve uzmanların bir bildiği olmalı...

Alerji Hastası Nilay Güler’in Prowill Anti Alerji Ürünümüzü kullandıktan sonraki yorumları:

Hem temiz hem de sağlıklı bir dünya Probiyotikli ANTİ-ALERJİ SPREY:

Probiyotik bakteriler hakkında gerçekler..

Probiyotiklerin hastane mikrobuna karşı etkileri..

İyi bakteriler (probiyotikler) sağlıklı binalar yapar..

Bakteriler Vücudunuza Nasıl Hükmediyor? – Mikrobiyom

“Kırkbeş seneden beri sigara içiyorum. Geceleri nefes tıkanıklığı probleminden  dolayı uyuyamıyordum, alerji giderici spreyi kullandığımdan beri her gece daha rahat uyuyorum ve sabah daha dinç uyanıyorum çok memnunum..”

Selahattin K. / Serbest Meslek

“Probiyotikli ürünleri kullandığımdan beri ev temizliğim daha kalıcı ve uzun süreli oluyor Evimde kirlenme süreci gecikiyor..”

Sude hanım / Ev hanımı

“Evcil hayvanlarım için evde probiyotikli temizlik ürünlerini kullanıyorum ne zaman probiyotikli temizlik ürünlerini kullanmayı aksatırsam hayvanlarında hastalanma belirtileri başlıyor. Bu ürünler bir harika”

Çiğdem A. / Ev hanımı

“Tavsiye üzerine probiyotikli anti alerji sprey kullandığımdan beri çocuklarımda hastalanma oranı azaldı ve ferah nefes alıyorlar. Tüm anneler bu ürünü çocuklarına gönül rahatlığı ile kullanabilir, tavsiye ediyorum..”

Ayşe D. / Özel Sektör

“Probiyotikli temizlik ürünlerini kullandığımdan beri kimyasal kokusundan kurtuldum evim daha ferah kokuyor bu ürünler pratik ve hızlı bir temizlik anlayışı sundu bana. “

Melike H. / Ev hanımı

“Başka hiç bir krem kullanmadan, 1 ay kadar probiyotikli krem kullandığımdan beri cildimde sivilcelenmeler azaldı, kırışıklıklar gitmeye başladı. Çok memnunum cildimde çok hızlı toparlanma var. Mucize gibi bir şey bu!..”

Hatice A. / Ev hanımı

“Düzenli olarak probiyotikli duş jeli kullanıyorum ameliyat yaralarımda çok hızlı iyileşmeler gördüm doktor bile şaşırdı..”.

Semih S. / Mimar

“Ofisimde küf kokusu vardı. Bir çok ürünle yaptığım denemeler sonuçsuz kalmıştı. Probiyotikli ürünleri kullandığımdan beri küf kokusundan tamamen kurtuldum.”

Ümit Ş. / Özel Sektör

“Koah hastasıyım geceleri nefes alamıyordum probiyotikli spreyi kullandığımdan beri geceleri rahat uyuyabiliyorum nefes alabiliyorum..”

Ahmet T. / Özel Sektör

“Lenf kanseriyim Probiyotikli duş jeli kullandığımdan beri lenf bezlerim çalışmaya başladı.”

Mehmet. A. / Özel Sektör

“Eşimin cildinde mantar vardı, Prowill probiyotikli ürünleri kullandığından beri mantar problemi geçti.”

Evin hanım / Kamu çalışanı

“Kimyasallara karşı alerjim vardı kullanamıyordum. Bu ürünlerle çok mutlu oldum artık temizliğimi kimyasal olmayan probiyotikli ürünlerde yapıyorum”

Füsun hanım / Ev hanımı